Незряча мільйонерка Олена Ковтун купила омріяне житло у Полтаві

Новини
Ніна Король15 листопада 2010 о 12:512162 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Незряча мільйонерка Олена Ковтун купила омріяне житло у Полтаві
Олена Ковтун Фото Ніни Король Олена Ковтун, переможниця шоу «Україна має талант-2» нещодавно обзавелася власними квадратними метрами.
Незряча мільйонерка Олена Ковтун купила омріяне житло у ПолтавіЦе сталося завдяки виграшу в мільйон гривень, який отримала виборовши народну любов у телешоу навесні цього року.

Нині у придбаній трикімнатній квартирі родина Ковтун робить ремонт. Живуть Олена та Сергій поки що в гуртожитку, як і раніше. Житло купили не в новобудові, а на вторинному ринку нерухомості, у своєму ж районі. Про це розповіла Олена газеті «Коло».

– Я звільнилася із заводу товариства УТОС, де працювала  до участі в шоу, – каже незряча співачка. – Нині займаюся співом удома, їжджу з концертами, коли запрошують, маю благодійні виступи. Жаль, що продюсерів немає.

Талановита полтавка поділилась тим, що вона досі мріє розвивати дар, удосконалюватись. Хоче мати Олена й  авторські пісні.

Омріяну сукню Олена має, їй пошили концертне плаття (а це одна з мрій, яку озвучувала дівчина, коли ще була фіналісткою шоу). Подаровану Тетяною Москівець, майстринею з Решетилівки, також вдягає на концертні виступи.

Змінилось життя переможниці телешоу у стосунках із близькими та знайомими.

– Багато людей потягнулись до мене, відчувши гроші, – говорить Ковтун. – добре, що я тонко відчуваю людську натуру, тож відваджую таких корисливих від себе. А друзі вони й на те й друзі, їм я потрібна була й без грошей.

Із керівництвом заводу, де працювала Олена та її чоловік (він там залишився працювати) , у родини збереглися добрі стосунки.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter