В Україні та Полтавській області сьогодні пройдуть повторні вибори, у Полтаві – не буде

Вибори мера Полтави
Валентина Зайченко14 листопада 2010 о 11:201028 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні та Полтавській області сьогодні пройдуть повторні вибори, у Полтаві – не буде
Про те, що на 797 дільницях України пройде повторне голосування, повідомила Жанна Усенко-Чорна, заступник голови Центральної виборчої комісії.

Фото з zamkova.infoФото з zamkova.info Зокрема, за її словами, повторне голосування відноситься до формування депутатських корпусів районних рад в Донецьку, Жашкові, Кременчуці, Каменець-Подільську тощо.

Разом з тим, Жанна Усенко-Чорна підкреслила, що це попередні дані, і тервиборчкоми не завжди доводять до відома ЦВК результати голосування, і зокрема про призначення повторних виборів, повідомляє ictv.ua.

– У Полтаві точно повторних виборів не буде. Усі дільниці здали усі протоколи. Де були спірні питання, все вирішилося миром, – повідомив Григорій Олійник, голова Полтавської міської виборчої комісії.

За його словами, невирішеним залишається тільки питання оплати працівників дільниць. Державна субвенція вже надійшла, але у банку повідомляють, що гроші поки що не надійшли.

– Ось з понеділка будемо займатись цим питанням, чому досі немає грошей, – говорить Григорій Олійник.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter