Новини від програми “Європейська освіта”

Новини
Валентина Зайченко10 листопада 2010 о 17:371097 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Новини від програми  “Європейська освіта”
1.Розпочато проект – «Школа Освітніх консультантів»

Програма “Європейська освіта” спільно з Європейським рухом в Україні розпочала проект «Школа Освітніх Консультантів». В рамках даного проекту вперше відбувається підготовка освітніх консультантів людей, що володіють глибокими  знаннями в сфері вищої, додаткової  та неформальної освіти. Випускники  зможуть надавати консультації стосовно вибору першої вищої освіти, подальшої освіти протягом побудови кар’єри згідно до концепції  Європейської Комісії Lifelong Learning Programme (навчання протягом життя), Бізнес освіти (BA, MBA), післядипломної освіти, нострифікації та взаємного визнання освітніх рівнів та кваліфікації в сучасній світовій системі освіти. В результаті вперше в Україні буде введено  поняття “Освітній консультант ” та система сертифікації таких фахівців.

29 – 30 жовтня  відбулася “Школа   Освітніх Консультантів” у Полтаві, учасниками яких стали 22 особи  із різних регіонів України – Харкова, Полтави, Донецька, Запоріжжя.

Головним тренером “Школи  Освітніх Консультантів” виступив Микола Смолінський, директор програми “Європейська освіта”,  виконавчий секретар Європейського руху в Україні .

Для отримання детального опису програми Школи Освітнього Консультанта та аплікаційної форми учасника можна надіслати запит на адресу: cons.euroosvita@gmail.com з приміткою “consultant”

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму учасника та резюме (обов'язково!) на адресу cons.euroosvita@gmail.com.

2. Батьки відвідали дітей, які навчаються у ВНЗ Польщі…

Нещодавно, у жовтні цього року, в рамках програми «Європейська освіта» відбулася поїздка батьків до своїх дітей, які навчаються у  місті  Люблін, Бидгощ.

Мета цього візиту – надати батькам можливість відвідати своїх дітей та на власні очі побачити умови їх проживання, навчання, а також зустрітися з адміністрацією Університетів.  На цих зустрічах обговорювали багато важливих питань, зокрема,  насичення навчальної програми, участі дітей у різнобічних програмах ВНЗ, отримання стипендій, перспективи студентської молоді. Батьки могли поспілкуватися із канцлером, деканами, викладачами та переконатися, що діти обрали не тільки гарні ВНЗ, а й можливості на краще майбутнє.

Канцлер, декан напрямку "Туризм і оздоровлення" та опікунКанцлер, декан напрямку "Туризм і оздоровлення" та опікун

3. Проект «Освіта в Європі – нові можливості»

Програма “Європейська освіта ” запрошує  до участі в ознайомчих візитах в рамках проекту “Освіта в Європі – нові можливості ”.

Мета даного проекту - ознайомлення потенційних абітурієнтів та їх батьків з освітніми пропозиціями партнерських Вищих навчальних закладів в програми «Європейська освіта» у Польщі . Учасники програми відвідають кампуси та студентські містечка, ознайомляться з інфраструктурою Університетів, напрямками та спеціальностями, умовами проживання та навчання студентів, можливостями отримання стипендій та процедурою вступу. Ознайомчі візити відбуваються  по мірі формування груп.

Кожний, кого зацікавила ця інформація може відвідати офіційний сайт Програми «Європейська освіта» www.euroosvita.info або звернутись в представництво у м. Полтава по вулиці Фрунзе, 2, офіс 418 (вхід до приміщення міської ради з боку Галереї мистецтв), тел.: 65-60-10, моб. (099) 982-27-42; (067) 951-52-19) .

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter