Учасник шоу «Танцюють всі» Олександр Геращенко може увійти до четвірки кращих танцюристів України

Дозвілля
Надія Труш9 листопада 2010 о 16:241022 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасник шоу «Танцюють всі» Олександр Геращенко може увійти до четвірки кращих танцюристів України
Олександр Геращенко Фото: Валентина Василенка Олександр Геращенко з Комсомольска увійшов до двадцятки кращих танцюристів
Учасник шоу «Танцюють всі» Олександр Геращенко може увійти до четвірки кращих танцюристів УкраїниУкраїни і продовжує зараз боротися за звання кращого танцюриста і грошову винагороду у розмірі 350 тисяч гривень.

Минулої п’ятниці, 5 листопада, відбувся черговий прямий ефір проекту «Танцюють всі». Менеджер Олександра, Еліна Сергачова розповіла, що члени журі шоу вбачають хлопця у четвірці найкращих танцюристів України.

-  Олександр постійно тренується, навіть у той час, коли можна було б відпочити – розповіла пані Еліна – лягає спати одним із останніх на проекті. Втомлюється, але поставив перед собою конкретну ціль, розвиватися у сфері танців, і наполегливо працює над цим. До речі, популярність Олександра підтверджують голосування у багатьох соціальних мережах.

Менеджер Олександра розповіла, що випадків травматизму на репетиціях до прямих ефірів не було, хоча концертні номери досить складні. За словами пані Еліни, один із членів журі Олексій Литвинов сказав, що Олександр динамічно розвивається на проекті, працює над собою.

–     Цієї п’ятниці глядачі зможуть побачити ексклюзивну хореографічну постановку – додала Еліна Сергачова – але поки що подробиці тримаються у секреті.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter