Фіналіст шоу «Танцюють всі-3» мріє організувати студію танцю й поїхати до Америки

Дозвілля
Валентина Зайченко19 жовтня 2010 о 11:50859 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Фіналіст шоу «Танцюють всі-3» мріє організувати студію танцю й поїхати до Америки
22-річний балетмейстер з Комсомольська Олександр Геращенко увійшов до двадцятки фіналістів проекту «Танцюють всі-3».
Він боротиметься за головний приз – визнання Україною його таланту і грошову винагороду – 350 тисяч гривень.

Олександр Геращенко Фото надане Еліною СергачовоюОлександр Геращенко Фото надане Еліною Сергачовою

Про те, як досягти успіху і стати одним із кращих танцюристів України Олександр розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Колу».

Зараз хлопець перебуває у Києві, готується до прямих ефірів проекту. – Олександре, що Ти відчував, вперше виходячи на сцену відбору до шоу? – Було нереально страшно. Але коли виходиш на сцену і вмикається музика, забувається хвилювання і запалюєш на повну! – Чим запам’ятався кастинг до третього сезону? – Кастинг у третьому сезоні був емоційніший, ніж у другому. Я щасливий, що прийшов на проект. Кастинг проходив у Києві. Запам’яталися слова Влада Ями. Він сказав, що у мене дуже багато емоцій на обличчі. Намагаюся працювати над своєю мімікою. – Олександре, Ти потрапив до двадцятки кращих танцюристів України, отримав від журі квиток до Ялти. Яке від цього відчуття? – Я радий, що досяг такого успіху. Вчитися в Ялті класно, це хороший життєвий досвід. Чудова атмосфера. Лише давить на нерви, коли журі не відразу каже рішення. Це так хвилююче. Стоїш, переживаєш… «Якщо виграю, гроші витрачу мамі на лікування та власну студію танцю» – Що Ти робитимеш із винагородою у разі перемоги на проекті «Танцюють всі»? – Допоможу мамі. У неї проблеми із суглобами, потрібна операція. Я хочу, щоб мамуля не шкандибала. Дуже вдячний їй за виховання. Для себе організую власну студію танцю. У мене вже є колектив. Це чоловічий шоу-балет «Калабанга». Балет займається сучасною хореографією з елементами акробатики.

– Тебе вже можна назвати зіркою. На вулицях фанати впізнають, беруть автографи? – Ні, такого немає. Друзі і знайомі телефонують, вітають, підтримують. Автограф поки що ніхто не брав, але мені хотілося б, щоб це сталося. Мабуть, це приємно. –Скільки часу забирає тренування? – До проекту я тренувався чотири години на день. Зараз іде підготовка до прямих ефірів, тому тренуюся практично цілий день – сім – вісім годин. – Мабуть, Ти дуже втомлюєшся? – Так, але у мене чітко поставлена мета розвиватися в танцях. Буває, іноді зовсім скисаю, але кажу собі зберися і йди далі. Танці для мене багато означають, такий шанс не часто випадає – потрапити в Ялту! – Олександре, чи є у Тебе заповітна мрія? – Мрію поїхати за кордон, у США, повчитися у кращих майстрів танцю. – Чи є особистість, на яку  рівняєшся? – Рівняюся на американських танцівників. Мене захоплюють такі особистості як Тревіс Вол, Кент. – Скільки років займаєшся танцями? – Давно, ще з п’ятого класу. Пам’ятаю, друг запросив до танцювального колективу. Сподобалося, і я почав відвідувати студію народних танців. Потім почав більше займатися сучасними: брек-данс, брейк. Викладав хореографію у Комсомольську. – Чи будеш після проекту «Танцюють всі» зупинятися на досягнутому? – Ні, я прагну розвиватися. Щоб досягти успіху, замало просто перемогти у проекті. Мені постійно потрібний професійний ріст. Тому чим більше танців, тим краще. Я вірю у себе, в свій талант. Вдячний всім, хто вболіває за мене. – Чим захоплюєшся, окрім танців? – Люблю дивитися американські комедії, історичні фільми про Велику Вітчизняну війну. Ще люблю футбол, раніше сам грав. – Чи пов’язує Тебе щось із Полтавою? – У мене багато друзів з Полтави. Я навчаюсь у Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка на відділенні хореографії і соціальної педагогіки. Якщо ще не відрахували...(усміхається – прим.авт.).

З 22 жовтня розпочнеться трансляція прмих ефірів проекту "Танцюють всі-3" на каналі СТБ. Просимо підтримата талановитого земляка за допомогою смс-голосування.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter