Полтавець Артем Лоїк потрапив не на той кастинг… і вразив суддів «Х-фактора»

Новини
Валентина Зайченко5 жовтня 2010 о 10:322535 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець Артем Лоїк потрапив не на той кастинг… і  вразив суддів «Х-фактора»
Артем Лоїк Фото: Максим Узол Студент технічного університету Артем Лоїк з Полтави прибув у Харків на кастинг не того телешоу. Але в репері журі побачило Х-фактор і дало путівку на подальшу участь в проекті.
Полтавець Артем Лоїк потрапив не на той кастинг… і  вразив суддів «Х-фактора»

З першого курсу навчання в університеті хлопця повністю поглинув КВН. Там він і зробив перші кроки в своїй творчості як реп-виконавець. Спочатку це були прості мелодії з речитативом. А далі серйозні пісні почали писатися самі собою.

– Наполягла на участі в конкурсі моя мама, – розповів 20-річний Артем. – Вона просто сказала: «Для кого ти все це пишеш? Твори і показуй людям». Друзі також підтримали цю ідею. Постійно говорили: покажи свій талант, не сиди в чотирьох стінах.

Як розповів Артем, за кулісами кожного учасника охоплювали різні почуття.

– У мене хвилювання були на максимумі, адже, як потім виявилось, я приїхав не на той кастинг, – говорить репер. – Збирався на третій сезон «Україна має талант», а потрапив на «Х-фактор». Це ж конкурс для вокалістів, а я читаю реп. Але щойно я зробив перший крок на сцені – всі хвилювання зникли. Ну а під час виступу не обійшлося без імпровізації. Та все ж найнесподіванішим став результат моєї пісні – всі члени журі сказали мені «Так». Завдяки цьому, любов до сцени тільки збільшилась.

Четвертокурсник не хоче зупинятись на участі в одному телешоу.

– Далі планую все ж таки потрапити на «Україна має талант», сподіваюсь мене там вже чекають, – говорить Артем Лоїк.

Студент вже має за плечима певні досягнення: це перемоги команди КВН «Болт», капітаном якої він є, звання «Студент року» Полтавського національного технічного університету.

Максим Узол

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter