В Полтавській області діє програма «Європейська освіта»

Новини
1 жовтня 2010 о 10:351700 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Полтавській області діє програма «Європейська освіта»
Всі батьки бажають кращого майбутнього для своїх дітей, але часто, зважуючи ризики навчання у іншому місті – вагаються, або й відмовляють дитині у такій можливості. Особливо це стосується питання навчання за кордоном. Тому питання довіри до освітніх програм, що реалізовуються таким чином дуже важливе для тих, хто обирає шлях європейської освіти.

«Краще один раз побачити, аніж один раз почути» - каже народна мудрість. Тієї ж думки дотримуються працівники програми «Європейська освіта», пропонуючи усім бажаючим на власні очі побачити умови навчання та проживання за кордоном. У ході туру до Польщі, наприклад, відвідують три партнерські університети: в Любліні, Бидгощі та Варшаві. Майбутні абітурієнти разом з батьками мають змогу пересвідчитися у якості освіти, зокрема, оцінити матеріально-технічне забезпечення учбового процесу, рівень викладання, також – подивитися на умови, в яких проживають студенти, поспілкуватися з координаторами програми в Польщі на теми, що їх цікавлять.

Екскурсія для майбутніх студентів та їх батьків у "Вищій школі суспільно-природничих природничих наук" імені Вінсента Поля у місті ЛюблініЕкскурсія для майбутніх студентів та їх батьків у "Вищій школі суспільно-природничих природничих наук" імені Вінсента Поля у місті Любліні - На разі популярністю серед полтавчан користуються напрямки «Туризм» та «Фізіотерапія», «Прикладна лінгвістика» - говорить Олена Катаєва, представник «Європейської освіти» у Полтаві.

На її думку, попит на спеціальність «Туризм», «Прикладна лінгвістика» пов’язані з наближенням «Євро-2012», коли спеціалісти цієї галузі будуть особливо затребувані. Хоч «Фізіотерапія» поки ще нерозвинений на Україні напрямок, однак, досить важливий у медичній системі на Заході. Трапляється, що студентів запрошують на роботу ще під час навчання і заробітної плати їм вистачає на оплату навчання і проживання. Польські університети пропонують програми зі стипендіями для молоді, яка зуміла себе проявити з кращої сторони в навчанні, спорті або інших напрямках.

Маючи польський диплом, молодий спеціаліст зможе працевлаштуватися в Україні або в будь-якій країні Європи (з урахуванням знання мови) – для цього не існує ніяких перешкод.

Головний офіс програми «Європейська освіта» розташований у місті Рівному, також є представництва у Києві, Білій Церкві, Івано-Франківську, Луцьку, а відтепер – і у Полтаві. Тож, кожен мешканець Полтави та області став ближче до «Європейської освіти».

- Цього року на навчання до Польщі виїхало двісті студентів-українців, 19 з яких – з Полтавської області. Для нашого представництва це особлива гордість, - каже Олена Катаєва. Сама вона перш, ніж стати представником програми, довірила «Європейській освіті» майбутнє своєї доньки. – Рівень життя у Польщі зараз набагато вищий, аніж 20-30 років тому, ціни нижчі за українські, тому я не хвилююся за те, що моїй доньці може не вистачати коштів на життя та необхідні речі.

Заключаючи договір про співпрацю по результатах співбесіди, програма гарантує:

-         зарахування на навчання у обраному університеті Польщі;

-         вступ в Україні (відповідно у Полтаві) за результатами співбесіди;

-         консультації;

-         оформлення документів та переклад супровідної документації;

-         підбір житла для студента;

-         проїзд до місця навчання на транспорті «Європейської освіти»;

-         отримання якісної освіти у кращих університетах-партнерах.

Викладання в університетах проводиться двома мовами на вибір: англійською чи польською. Тому однією із вимог програми «Європейська освіта» є володіння польською мовою на рівні А1. Але особливо турбуватись де знайти викладача не треба, бо буде запропоновано та організовано курс з вивченням польської мови з кваліфікованими спеціалістами, які є носіями мови.

«Європейська освіта» розвивається, тому постійно пропонує нові проекти, та веде перемовини щодо розширення мережі університетів-партнерів  в різних країнах: Франції, Канаді, Англії, Швеції, Іспанії та інші. Нині з програмою співпрацюють навчальні заклади Польщі, Словаччини та Чехії.

Кожний, кого зацікавила ця інформація може відвідати офіційний сайт Програми «Європейська освіта» http://www.euroosvita.info або звернутись в представництво у м. Полтава по вулиці Фрунзе, 2, офіс 418 (вхід до приміщення міської ради з боку Галереї мистецтв), тел.: 65-60-10, моб. (099) 982-27-42; (067) 951-52-19) .

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®